chat odalari

WordPressde Konu Açmak


WordPressde Konu Açmak

WordPressde Konu Açmak

 

Merhabalar Arkadaşlar,

WordPressde konu açmak için çeşitli yollar vardır lakin kullanışı basit ve okunuşu güzel olarak bir tarif vereceğiz ve okuma açıyoruz.

  • Birinci olarak Wp-admin panelimizde Yazılar kategorisinden Yeni ekle tıklıyoruz.

 

  • İkinci olarak açtığımız panele Başlığımızı belirliyoruz,Başlık konusunda herkes bazen şu hata yapıyor kelime yanına site adını yazıyor bu yanlıştır WordPress panelinizde zaten All Seo panelinde başlık yanında çıkacaktır.

Ayrıca kalıcı bağlantı olan başlık altındaki konuya linki kontrol etmeyi unutmayınız…

 

 

Üçüncü olarak makalemizi yazmaya başlıyoruz.Şimdi neden ayrıntılı anlatıyorsunuz diyeceksiniz ama hata en basitten gelir o yüzden.Şimdi basit gözüken kelimelerden yapıyoruz ya hataları o yüzden yapıyoruz.Şimdi ekleme yapalım ve bakalım nerelerde hata yaptığımızı anlıyacaksınız.

Konumuz Adana Sohbet Odaları değil mi ve eklediğimiz kelimelere bakalım.

Aslında basit gözükebilir ne var konu yazmışın eklemişin demişindir. Şimdi bizim kastığımız kelimeler içinde Adana Sohbet etiketini baz aldık değil mi gördüğünüz üzere konu içerisinde Adana Sohbet kelimesini geçirmişiz.Şimdi ona hangi site için konu kasıyor isek o konunun linkini veriyoruz.

 

Şimdi Üste görmüş olduğunuz üzere konuya etiketimizi verdik ilk etapta konumuzun içindeki kelime seçiyoruz daha sonra üste okla gösterdiğimiz bağlantı butonuna tıklıyoruz ve küçük bir kutu çıkacak aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi ekleme yapıyoruz ve enter basıyoruz.

bu şekilde yaparak entere basıyorsunuz.eklemiş oluyoruz 300 kelimelik bir makalemizde en az 4 kelime olarak yaparsak bu konu ve inceleme adına güzel sonuçlar doğacaktır inşAllah.

 

Daha sonra konu içine eklediğimiz  etiketlerimizi etiket bölümüne ekliyoruz.

 

Bu şekilde ekledikten sonra konumuzu güzel All In One Seo Pack bölümünü dolduruyoruz.

 

Şimdi üsteki kategori yorumluyalım ve dolduralım.

  1. Başlık: Konumuzun başlığını güzel bir şekilde yazıyoruz
  2. Açıklama: Açıklama kısmı ise Anahtar kelime dediğimiz link verdiğimiz etiket de bulunan kelimelerin olduğu cümle 160 kelime geçmicek şekilde 130-140 kelimelik konu içinden alıp copy past yapabilirsiniz
  3. Anahtar kelime dediği ise sizin belirlemiş olduğunuz üste anlattığımız Etiketlerinizi 4 tane aralarına virgül koyarak ekliyorsunuz..

 

 

Bu şekilde görselleriniz yazımızı düzenliyerek yayınlıyabiliyoruz. Bol indexli günleriniz olsun. Sohbet odaların daima solmaması dileğiyle…

 

 


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 19 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 700 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!