chat odalari

Periscope görüntülü chat


Periscope görüntülü chat

Periscope nedir öncelikle sizlere bundan bahsedeyim. Yaklaşık Türkiye genelinde 2013 yılında yaygınlaşmaya başlayan android mobile cihazlar üzerinde çalışan ve kullanabilmek için ise cep telefon numarası gereken görüntülü bir uygulamadır.

 

Biz  Huzurum.Net sitesi olarak siz değerli kullanıcılarına periscope gibi görüntülü değil de yazılı chat imkanı sağlamaktayız.

 

Bunun en büyük faktörlerinden biri ise gizlilik bildirgemizde yayınlamış olduğumuz özgürlük ve özgüven haklarıdır. İnsanlar bu tür görüntülü sitelerden müzdarip durumdalar. Müzdarip oldukları kadar da hala girmeye devam etmektedirler.

 

Herhangi bir kişiyle video chat yaparken ekran görüntüsü alıp insanların resimlerini illegal olarak kullanıma açık olmaktadır.

 

Bunun önüne geçebilmek çokta zor değil aslında. Bu tür siteler tercih edilmez ise sadece ve sadece yazılı anlık mesaj olan sitelerde vakitlerini geçirdikleri taktirde olumsuzluklarla karşı karşıya gelmeyeceklerinin garantisini vermekteyiz.

 

Bizim gibi birçok site vardır video olayı olmaksızın artık sadece mesaj yoluyla iletişime geçiyorlar ve sitelerde bulunan odalarda yardım kanallarıda bulunmaktadır.

 

Bu yardım kanalların da ise kullanıcıların sorunsuz vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla odaların sorumlu yetkilileri bulunmakta ve gayet kibar açık ve net bir dil ile kendilerini ifade ederek sizlere yardım vermektedirler.

 


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 15 Kasım 2022

Kategori: Chat Odaları

Görüntüleme: 20 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!