MOBİL SOHBET ODALARI


MOBİL SOHBET ODALARI

 MOBİL SOHBET ODALARI

Bazi insanlara duygularımızı anlatmak için çaba sarf ederiz .cogu insana kendimizi kanitlama zorunlulugu hissederiz. Etrafimizda o kadar insan olmasina ragmen yalnızlık hissinden hic bir zaman vazgecmeyiz. Ne kadar cok arkadaşımız akrabamiz olsada kendimizi yanliz hissetigimiz zamanlar olur.

Artık kendinden vazgeçilmiş ve dibe çöküşümüzü izleyen, izledikçe zevk alan insanlara karşı olmadığımız dönemde beklediğimiz elin uzatılması için çırpındığımız dönemlerde, ne yapayım diye düşünürken kafamizi dagitmak icin girmis oldugum mobil sohbet odalarını araştırmaya basladim ve ilk girdigim sohbet sunucusunda vermis oldugum selamimin ardindan beni karşılayanlar guler yüzleri ve tatli dilleri ile tanismaya basladim.

İnanin ben bu kadarını beklemiyordum hele hele ilk girdigim zamanki sohbet ortami o kadar farkliydi ki anlatmak imkansiz diyebilirim. En ufak bir can sıkıntımı normalde dile getiremezken suan derdimi paylastigim dostlarimin oldugunu söyleyebilirim mobil chat odalarında sizlerinde şaşırdığını görüyorum. Evet evet tamda oyle, üzülsem sevinsem yada heyecan yapsam aninda bana senin neyin var.? diyerek her türlü sorunlarımi cok mukemmel bir destek ile beni dort bir koldan toparlamaya basladiklarina şahitlik ettigim olmustur.

 KOLAY SOHBET

Birde mobil sohbetin kolay olma sebebi! ister evde uzandığım yerden, ister balkonumda kahvemi yudumlarken, istersem disarida seyahat ederken , ağacın altında dinlenirken milyonlarca insanla tanisabilme fırsatını buluyoruz.

Türkiye’nin her yerinde kolay sohbet yeni yeni insanlarla tanışıp hayatima yeni insanlarin yörelerinin yemeği, adetleri ile kendime yeni bilgileri katıyorum.

Sizlerinde boyle bir ortamin nasil olduğunu merak ettiginizi duyar gibiyim hadi şimdi tek adresle huzurunuza huzur mutlulugunuza mutluluk katmaya bekliyoruz.


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 833 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!