chat odalari

HUZUR TADINDA TANITIM (VOL -1)


HUZUR TADINDA TANITIM (VOL -1)

Değerli arkadaşlar öncelikle merhabalar..
Dün paylaştığım ve yetiştirip hazirlayamadigim diger dostlarımızı anlatmaya devam etmek istiyorum öncelikle sevgili ZenCeFiL den başlamak istiyorum .
En çok mahcup oldugum insanlardan biridir .
Onunla da ilk tanıştiktan sonra kafamın dolu olduğu bir günde sohbeti okuyorum ama tabi nasıl okuduğumu anlamanız imkansız olan bir günden birinde Kaan in şiir yazma kabiliyetini öğrendik ve sohbette chat yaparlarken ZenCefiL ismini soyle sana şiir yazayım gibi gibi konuşuyorlar bende tabi mevzuyu bilmiyorum daldim sohbet odasında bu yazılanlara fikir vermeye her türlü hayvan sayılıyor benimde aklıma bukelemun geliyor ama ismini hatırlamıyorum bunları da merak ettirdim en sonu bukelemun olduğunu bulup Kaan bukelemun için yaz dedim zenCo da ipler koptu NuR sen bana Bukelemun mu demek istiyorsun dedigi an bende bir göz kararması oldu çünkü konuyu bilmeden sohbete girmek oyle bişey yukarıya çekip her ne kadar okusamda bende bujiler yandı ve mahcup olduğumu dile getirmek isterim ama ZenCo nunda beni anladığı ve anlayış sağladığı için saygılarımı gönderiyorum benim bujileri yaktigim zaman ZenCo için inanilmaz tatlı olduğumu iddia ediyor eminim oyleyimdir.:)

Tılsım için yazacağım onun gerçekten iyi yürekli olduğuna inanmak istediğim kişilerden biridir sohbet akışını sağlamak için etiği sohbetle insanlarla eğlenmesi bizleri mutlu ediyor her ne kadar anlasamasakta onunda gerçekten bizler için harcadığı emeği göz ardı etmemek gerekiyor ve yaptığı emeğin hakkını veriyor ZenCo ile ikiz gibi anlasabilmeleri ve ikisininde aynı anda sohbet akışının olması bende ki bujilerin yanmasına yetiyor.

ZehRe seni her ne kadar yeni yeni tanısakta sende gerçekten sohbeti güzel insanlardan birisisin zaman geçtikçe bizleri bizlerde seni tanıdıkça birbirimizi daha iyi anlayacağımızi düşündüğüm nadir insanlardan birisisin bu yüzden seni de yazıma katıp tanıdıkça da daha iyi bir şekilde anlatmak için yazı hazirlamayi düşünüyorum .

Kaan ilk başta soğuk bir insanmış gibi dursada onunda gerçekten samimiyeti farklı olan kişilerden biridir. İlk gorunce farklı havalarınin olduğunu düşündüren ama benim gözümde gerçekten beyfendi olduğunu kanitlayanlardan biridir.

Sevdam o kadar tatlı o kadar seker kendine hemen alistirip kaynaşan yanımıza ne gelse NuR mmm diyerek söze başlaması beni gerçekten mutlu ediyor yoğun olduğundan mıdır yoksa benim yoğunluğumdan denk gelemedigimdenmidir bilinmez iki gündür fazla göremiyorum acikcasi merak ettigimide belirtmek isterim.

DeLaLoo kendini bilen ağır abilerden bazen ona hoşgeldin demeye bile cekinirim ama gerçekten bir ağırlığı var çok saygıdeğer çokta naif olduğunu biliyorum bizlerle seviyesini koruyarak sohbet eden tek insandır diyebilirim.
Bugunlukte bu kadar anlatabildim ilerleyen günlerde tanıdıkça ve araştırdıkça böyle huzur dolu bir huzurum.net kullanıcılarını anlatmaya devam edeceğim ..

Saygılarımla


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 531 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!