chat odalari

SOHBET ODALARINDA DERTLESMEK


SOHBET ODALARINDA DERTLESMEK

Değerli arkadaşlar bugun sizlerle cok deger verdiğim bir arkadaşımla ücretsiz sohbet odalarında dertleşirken bana bir konuda danışmak istedi benimde aklim karisinca sizlerin duygularini merak ederek acaba biz olsak ne yaparız diye kaleme aldim arkadaşımın tamamen soyledigi kelimelerle ve kendi duygularımla kaleme aldim ..

Bazen sadece izlersiniz herseyi izlemek zorunda kalırsınız. Sadece mutluluklarını izlemek bile yeter insana mutluluklarını görünce kendini çekersin bir adim geriye mutluluguna gölge düşmesin diye kendini yok sayarsın acaba bu

fedakarlık mıdır ? Yoksa kendinden vazgeçmek midir?

Fedakarlık o mutluy`ken mutluluğuna sahit olup susmak mıdır ? İnanın bende bilmiyorum sizlere bir arkadaşımın bana anlattığı duygularından bahsetmek istiyorum onu dinlerken aklımın karıştığını anlatamam sanirim yazıma da bu yansıyor o yuzden bir hatam varsa da sizlerden ozur dilerim konumuza geçelim..

Değerli arkadasim bana seninle dertleşmek istiyorum ne düşüneceğimi bilmiyorum diyerek basladi ben de saglik sorunlari var heralde dedim ama yanılmışım bana birini sevdiğini ama o sevdiği birinin de baska birine deger verdiğini bildiğini nasıl davranacağını bilemediğini anlattı .. acaba nasil davran malıyıdı ? Gönlüne soz geçiremediğini anliyordum bir yandan da mutluluğunu gördükçe mutlu olan arada yuregi ezilen yok sayilan biraz da dusununce değersizmis gibi davranilan bir kisi var insan bu donemde ne yapar ? Kacarmi gidermi gormezden gelip yokmu sayar siz olsaniz ne yapardınız sevdiginiz karşınızda ve başkasıyla mutlu.. dusunsenize sizden. Canınızı istese dusunmeden tek kalemde verebileceğiniz biri bir baskasi ile ..

Ne kadar aci bir durum degilmi. Hayat belkide ona bu denli bir oyun oynuyor gormek zorunda kabullenmek zorunda cani yana yana öğrenmek yurek sızısı bilir misiniz? Ben çok iyi bilirim o sızı o kadar derinden ki boyle kalbiniz sızlayınca bir baska doner dunya kirilmak ve zorunda kalmak nasil ifade edilir bilemiyorum hayat yorgun olur insan kendini değersiz hissettiğinde ise yarim birakmak zorunda kalir ama onun mutluluğunu gore gore ama canin yana yana başkasıyla olan mutluluğu hançer gibi saplanır yuregine lakin ses edemez izlemek zorundasın konuşmak zorundasın hayallerine ortak etmek zorundasın dunya dursa da görmesem duymasam dersin …

İnanın bende cok daldim bu konuya arkadaşım anlatırken arada göz yaşlarını siliyor belli etmemeye çalışıyordu hani onada ağlama boşver gecer diyemiyorum en sonu toparladı kendini yol çizdim belki beni seven biri ile mutlu olabilirim bende belki onunla öyle olurum ümidi ile ayrıldı yanımdan belkide son haykırışıydı ve yeniden ayagi kalkmak icin son gözyaşıydi bilmiyorum..

Bende alt ust oldum bu konuda sevgi oyle basit bir mevzu degil herkes iki kelime sanar ama o kelimede insanin dünyasını oluşturur sizlere sorum siz olsanız ne yaparsınız birakip gitmeyi mi yoksa kalıp herşeye şahit olmayı mı ?


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 02 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 682 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!