chat odalari

SOHBET ODALARI


SOHBET ODALARI

 

Sohbet nedir? İnsanın günlük yada güncel olaylardan seçip o konu hakkında kendi duygu ve düşüncelerini derine inmeden konuşabilmesidir.

Gerçi günümüzde sohbet kişinin amacına ve nedenine göre çeşitlilik gösterebilmekte. Toplum arasında nasıl sohbet edilir.

 

 

Bugün yazımda sizlere genel olarak küçük bir tanıtımını yapmak istiyorum. Aslında sohbet ederken nasıl hoş zaman geçirilir,nasıl eğlenilir,nasıl gerçek arkadaşlıklar kurulur biraz bunlardan söz etmek istiyorum.

Aslında tek yapmanız gereken sohbet sayfamızda kendinize ve topluma yakışır bir rumuz almakla başlamaktır.

Eminimki yıllar önce benim karşılandığım gibi sizleride karşılayan samimi ve sıcak insanlar olacaktır.

 

Böyle bir yer varmı dediğinizi duyar gibiyim (( işte ozaman tavsiyemi önemseyen arkadaşlar için diyorumki HUZURUM ailesi  hem başarılı yönetim kadrosuyla hemde seviyeli, kişilikli kişileri bi araya getiren , seviyesiz saygısız ve HUZUR bozan insanları arasında barındırmayan harika bir Sohbet kanalıdır.

Eğlencenin,Huzurlu Sohbet’in keyif ve muhabbetin renkli ortamı olan sitemizde sizler için eniyisini yapmaya çalışıyoruz.Biz HUZURUM ailesi  burada sizi bekliyoruz.Peki siz neredesiniz? Şimdiden herkese Hoş sohbet’ler diliyorum sevgili dostlar.

 

Qkyanusun eline emegine yuregine sağlık teşekkür ederiz.


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 03 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 640 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!