chat odalari

SEVGİ İLE SOHBET


SEVGİ İLE SOHBET

Sevgi ile sohbet
Değerli arkadaşlar öncelikle merhabalar…
Sizlere belki çok klasik gelecek sohbet sunucularında cokca sevgisini haykıran chat yaparken aşık oldugunu iddia edenlere sorsam ki  bana sevginizi anlatacak olsanız nasıl anlatmak isterdiniz. İnanın merak ediyorum bana sorsanız sevgini anlatacak olsan nasil anlatirsin diye sizlere direk anlatırım .

Sevgi benim için 3 çeşittir bazen bir insanı insan olduğu için seversin bazense sevdiğin insanin sevdiği için seversin bazende bencillik edeceğim biraz kendin için seversin..

Bir sözüm vardır yaratılanı severim yaradandan oturu buda sadece allah yarattı diye sevmek olur . Bazen birini seversin ama öyle lafta değil yürekte kalbinizi susturmak zorunda olsanız bile engel olamazsiniz ya hani bazen utanır bazen çekinir bazende neyselerin yerini keskelere bırakırsınız nasip der sabretmeye başlarsınız. İşte o sevdiğiniz için yaninda kim varsa sevmeye başlarsınız hatta onlarda huzur bulursunuz bazen de huzurum yanımda gerisi olmasada olsun der yolunuza bakarsiniz.

Bazı insanlar sana iyi geliyordur sohbetini bırak tek bir gülüşü bile yeter seni mutlu etmeye bazen düşünüyorum sevdiklerimizin kıymetini biliyor muyum diye etrafima bakıyorum da inanın sevdiğim insanlar o kadar az ki beni suskunluğumdan bile kırıldığımi çözen kişiler benim gerçek dostumdur neye kırıldığımi neden sustugumu iyi bilirler lakin öyle hemen gelipde neyin var senin diyemezler ofkemle konuşmamdan korkarlar kendim için sevdiğim insan bana iyi geldiği için seviyorumdur bana iyi gelmeyen insanla sürekli kavga edip eyvallahi cekiyorsam kimseye ihtiyacım yok anlamını taşır etrafima bakıyorum o kadar güzel bir ortama sahibim ki bazen kendimi yok gösterip izliyorum harika insanlarla yoluma devam ettigime inanıyorum öyle ki birbirlerine karşı saygısı sevgisi samimiyetleri huzur dolu sohbetleri ile sanki gerçekten yıllardır taniyormus gibi hissetmenizi sağlayan insanlar ile chat yapmak ve huzur bulmak için huzurum.net adresine bekleriz…


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 23 Ağustos 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 309 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!