Sanal Sohbetler


Sanal Sohbetler

Sanal Sohbetler de Kişinin Samimi Olduğu Düşünülebilir mi?
İnternetin hayatımızda girmediği alanın kalmadığı bir dönemdeyiz.

Bir sürü şirket sanal sohbet uygulaması çıkarmış durumda. Önceleri facebook uygulaması ile bu denendi. Sanal sohbet ne derece tutar diye.

Baktılar oluyor, uygulamalar türetmeye başladılar. İyi hoş sohbet edelim de aklımıza şöyle bir soru muhakkak geliyordur: Sohbet Sadece reel yaşantılarımızda yapılan birşeymidir

Bu yüzden sanal sohbetler de kişilerin samimiliğine pek güvenmeyin. Mümkün mertebe dikkatli olmak gerekiyor.

Ortak hesap: Sohbet uygulamalarını etrafındaki insanları tanımak için kullananlar olduğu gibi, kötü emelleri için kullananlar çoğunluktadır maalesef.

Siz bir bayansınız ve size çekici gelen bir erkek ile konuşuyorsunuz. Eğer anlaşır iseniz, görüşeceksiniz. Belki de sevgili olacaksınız.

Siz bu genç ile konuşurken, bu sizden kankalarına da bahsetmektedir aynı zamanda. Bunun arkadaşı da sizden hoşlandı ve sizi tanımak istedi.

Çocuğa siz güvenmiş olduğunuz için telefonunuzu vermiştiniz ve whatsapp üzerinden konuşuyordunuz.

Bu da sizin numaranızı arkadaşına verdi ve size bir şey demedi. İkisi yan yana ve size yazıyorlar. Sizin verdiğiniz yanıtları beraber okuyup, beraber yazıyorlar ve siz durumdan bihabersiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 19 Şubat 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 360 Defa

Etiketler:

4 Yorumlar
Esc

Huzurun, dostlukların kurulduğu tek adres

HoLigaN

Huzurun adresi işte burası

OceaN

Huzura giden yol huzur sohbetinden geçer en ideal tek adres dostluğa doğru kalitteli chat platformudur.

aSeNa

Öncelikle merhabalar siz belki öyle düşünüyorsunuz ama şunu bilmelisiniz ki sanalda sadece bunlar yaşanmıyor her ne kadar sanal da kankalar bunu yapıyor desenizde bunun tam tersi insanlar da var tıpkı bizim sitemizde olduğu gibi insan sevdigini pazarlarmi sizin dediginiz resmen bu olmuş biz bayanlar ve bizimle konuşan beyler bu gibi şeylere karşı gelmiştir öylede olacaktır bu anlattıklarınizin tam tersi huzurum.net de mevcuttur saygılar ...

Bir cevap bırakın.