chat odalari

SANAL DOSTLUK VE AŞK


SANAL DOSTLUK VE AŞK

Değerli arkadaşlar öncelikle merhabalar ..
Sizlere bugün bu konuyu paylaşmak istedim. sizce ,dostluk sanalda olur mu ? Aşk sanalda yaşanır mı ?
Bunları kendi fikirlerimce sizlere anlatmak istiyorum. Dost denildiği zaman bende tüm varlığı ile yanlışı hatası doğrusu ile kabul edip, her ne yaşanırsa yaşansın her konuda arkasında olup desteğini esirgememektir.
Maddi manevi her türlü sorunda yanında olan, mutluluğunda, huznunde , ağlarken, gülerken , yanında bulduğun dostundur.
Benim gördüğüm dostluk budur . Lakin sanal sohbet sunucularında genellikle alisagelmis bir sözdür, felan kişi dostum , filan kişi arkadasim , diye ben bu konuyu sanal hayatım boyunca gözlemledim gözlem yaptığım kadarı ile sanal dostluğun gün gelip çıkar icin kuruldugunu da gördüm . Gün geldi gerçekten sen dusunce senin arkanda olup seni ayağa kaldıran dostlukları da gördüm.
Dost kavramı yazmayla bitiremem bitirmek için çaba harcarsam inanın bir kitap haline getirebilirim.
Bulunduğum HuzuRum.net sanal sohbet sunucusunda gördüğüm dostluklari arkadaşlıkları hatan varsa o hatayı açığa vurup dalga geçmek yerine o hatayı biz bunu nasıl düzeltiriz düşüncesine kapılan ve bunun içinde zaman harcayan yönetim ekibinin bulunduğunun altını çizmek isterim.
Sanal aşk varmıdır ? Çoğunuz elbette var yokmu? bazılarınız ise sanalda ask mi olur ? Diyenleriniz var gibi hissediyorum ben olaya iki çeşit bakmak istiyorum . Sohbet sunucularının genelinde aşkım, canım , bitanem, kurban olurum, hayran olurum,, vs uzayıp giden tatlı sözler duyuyoruz . Bu da insanların hoşuna gider . Lakin gerçekten aşk bu kelimelerle mi oluyor ? Bana soracak olursanız ben sizlere bir kaç örnek vermek istiyorum tanıdığım insanlar tarafından gördüğümü anlatayım.
Tanıdığım bir cif vardı onlarda sanalda tanışıp yıllar boyu birlikte bir çok sunucularda bulunup vakit gecirirlerdi.
Ve ben bunlarla karşılaştım evlenmişler ve onlara şunu sordum zor olmadı mı ?
Onların dedikleri çok zor badireler atlattık ailelerimiz anlamakta sıkıntı oldu anlaşıp anlasamamakta ayrıca töreler farklı olduğu için baya zorluk çektiklerini belirttiler .
Benim esas sorum ise birbirinize ne zaman ve nasıl güven sağlayıp evlilik kararı aldiniz ?
Bana verilen cevap ise biz o güveni 12 yıl birlikte birbirimizden birşey saklamadan yaşadığımız olduğu için dediler .
Evet insanlar bunu sanalda 12 yıl dile kolay gelir bir arada olup güven alıp verip evlilik yoluna girdiklerini belirttiler buradan onlara selam olsun mutluluklarını ve huzur dolu bir yaşam surmelerini diliyorum..
Anlattığım bu olay tamamı ile gerçektir asla kurgu değil yaşanan bir evlilik hikayesi
Ama öyle insanlar tanıdım ki ,sadece bu insan benim sunucu işlerimi yapıyor ,yada bu sahis sunucu sahibi diye, sevgili olup aşkı sondurenler var.
Sanal dostluk ve aşk konusunda tartisilabilecek bir cok mevzu var ama şunu unutmayın Huzurum.net adresinde yılların vermiş olduğu emek ile kurulan dostluğun ve bu dostluklara sizlerin de katkida bulunup arkadaşlığın , dostluğun en kaliteli merkezinde bekliyoruz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 669 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!