chat odalari

SANAL AŞK


SANAL AŞK

SANAL AŞK
Teknoloji çagında bir tıkla herşeye ulaşabiliyoruz. bununla beraber internet kullanımı ve mecraları çoğaldı birbirini takip eden insanlar, ve birçok sohbet ortamı bulunmakta işte konumuzda tam olarak bu sanal ortam ve sanal aşk
Sanal AşK diyince kafamda deli sorularr ??? cevapları herkese göre farklılık gösterir tabii Sanalda Aşk Olurmu?
Sanalda Güven Varmı?
Sanal aşk kimine göre yalandan ibarettir. kimine göre tutkulu birşey peki ne kadarı gerçek, ne kadarı yalan , sanal aşka karşı degilimm.. çünkü; şuna inanıyorum.
Hayat içinde Aşkı belli bir kaliba sokmamak gerek Aşkın herhangi bi tarifi yok bence bazen ayni okulda, bazen is yerinde, bazen de sosyal medyada yada sohbet ortamında olabiliyor.

SANAL SEVGİ
Aşk bu senin ne hissettiginle alakalı nerede hissettiginle degil. Real yada sanal bu senin ve karşındakinin ne kadar dürüst olduğuyla alakalı Asıl sorun tamda burada başlıyor . kim ne kadar dürüst ve güven verici sanalda. bu realden biraz daha zor. Sanalda insanların anlattığı kadarıyla tanırız onları yada olmak istedikleri kimlikleriyle belkide sizin istediginiz kişilik olurlar peki insan birbirini görmeden nasıl olurda sevebilir. bunun en güzel örnegi dokunmadan, koklamadan uzaktan sevmektir. çünkü; sanalda fikrini duygularını ve düşüncelerini seversin onlar daha ön pilandadır sonrası.. belki resim, belki buluşma, ama şunu unutmamak lazım nasıl realde kötü niyetli ve size zarar verebilecek insanlar varsa sanalda da bu kaçılınmazz!

Eger birinden süpheleniyorsanır sorun sorgulayın ögrenin körü körünede gitmemek lazım degilmi ? sanal da ilişkiler ne kadar kolay kurulsada o kadar kolayda bitebilir. ayrılalım demek yetiyor hesaplar kapatılır. engellenirr, Geçmişin izlerini bir profilden silebilmek oldukça kolaydır. ama kalp denilen et parçası bunca yükü zor taşır.

sanal aşkın bitiş evresi ne kadar basit ve kolay dimi ulaşabilecegin ve hakkında ne bildigin kadar herşey Bakış açısı dedik ya yazının başında birde sanal aşka inanmayanlar güvenilir bulmayanlar var buda hiç birbirini görmicekmiş gibi atılan yalanlar anlık hazlar belkide gerçek fikirlerini saklamak insan karşısındakini kandırırken kendi yalanına kapılır aman dikkat Yüreğe ruha şifa insanlarla rastlamanız dileğimle.

 

 

Sevgili ZenCefiL arkadaşımızın emeğine yüreğine kalemine sağlık teşekkür ederiz.


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 14 Eylül 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 463 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!