chat odalari

MOBİL SOHBET ODALARI


MOBİL SOHBET ODALARI

Hayatın her aninda istediğin her yerde mobil sohbetin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Üstelik hiç bir ücret talep edilmeden. Üyelik şartı olmadan dünyanın her yerinden farkli bakış açısına sahip farkli yasam tarzları olan ayri dil, din, ırka ,mensup olan insanlardan sizde hayatınıza farkli birer parca katmak istemez misiniz?

 

Biraz eskilere gidelim mesela yurtdışında gurbetçi olan akrabalarımızla hatta çalışmaya mecbur babamız da hangi yöntemlerle ve nasıl konuşurdu tabi simdi çoğumuz bilmezsiniz ancak o zorukları yaşayan bilir.

 

Görüntülü konuşmayı geçtim, sesli konuşmak için ne kadar çok çaba sarf ederdik. Hadi simdi günümüze dönelim

Sadece tek tıkla hiç tanımadığımız dünyanın bir ucunda olan insanlarla sohbet edip bilgi , görüş, ve yasam tarzlarını öğrene biliyorsunuz ve bunları yaparken cebinizden tek kurus para ödemiyorsunuz.

 

 

Çoğu sitede sohbet edebilmemiz için üyelik şartı gerekiyor. Bizim sitemizde ,yani huzurum.net de üyelik şartı bulunmamaktadır. Sadece seni diğer insanlardan ayırt edebilmemiz için /nick rumuz/ takma isim belirleyerek sohbete dahil olabilirsiniz.

 

Bazen insan konuşmaya, konuşmak için dürüst insanlara ihtiyaç duyar. Tamda burada devreye huzurum.net devreye girer. İster parkta, ister bahçede, istersen balkonda kahveni yudumlarken, kahvalti keyfini sohbet ile birleştirmek istersen buyrun sizde bizimle olun yalnızlığınızı bir nebze olsun azaltın.

 

 

Yalnızlık demişken bazen milyonlarca insan arasında çok yalnızsınızdır. Çünkü etrafınızda sizi anlayan tek bir kişi bulunmamaktadır. Çevrendeki insanlar genelde hep ayni bakış açısına sahiptir. Ama sitemizde sizinle aynı bakış açısına sahip insanlar bulunmaktadır. Bundan dolayı yalnızlığınız bir nebze olsun azalacaktır.

 

 

 

Ama siz beni şimdi burada cok sohbete tuttunuz. Hadi hep birlikte sitemize gidelim. Sohbetimizi yapalım gülüp, eğlenelim, radyo dinleyelim, hadi size bir torpil radyodan bir istekte isteyelim sizler için istediğimiz şarkı sadece sizlere gelsin keyfli, hos ve huzurlu sohbetler .


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 01 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 477 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!