MOBİL CHAT DE SEVGİ


MOBİL CHAT DE SEVGİ

SEVGİ

Hayatta öyle anlar vardır ki yolun sonuna yaklaştığımızı anlarız . Mesela trafik kazasında ölümden döndüğümüzde, belki çatışmanın arasında kaldığımız’da, belkide uçağın sarsılması işte bu anda ilk aklımıza gelen sevdiklerimiz değil midir?

 

Çok rahat ve relax olduğunuzu düşünün o kadar rahatsınız ki hareket etmek istemiyorsunuz peki ne kadar o pozisyonda

Kalabilirsiniz ki beş dakika, on dakika , bir saat ama en son hareket etmek isteyeceksiniz eğer etmezseniz de o rahatlık rahatsızlığa dönüşebilir.

 

Peki insanı bu kadar alternatiflere yönelten nedir ? Tabiki gerçek sevgi çünkü sevgi dereceye devreye girdiğinde tüm alternatifler anlam getirir gerçek sevgi hiç bir karşılık beklemeden yapılan fedakarlıktır ve sabretmeyi öğrenmektir.

 

En güzel örnek bakıma muhtaç insanlara bakan kişilerdir. Eşinizi yada sevgilinizi gerçekten seviyorsanız aldatmazsınız. Mesela belkide bu dünyada oluş sebebimiz ve amacımız sevgiyi bulmaktır. Tüm uğraş ve çabalarımız bundadır belki tıpkı Anka kuşu kaf dağının arkasında olanı bulmaya gidip dağlar ovalar aşıp en sonunda aradığı şeyin aslında kendisinde olmasıdır .

 

Sevgi zamansız mekânsız herşeyde heryerde olmalıdır. Hayvan , nesne yada mekan sevgi olmalı bir insanı mesela sevip güvenebilmeli. Sevgi olmasaydı insanlar tek de yaşardı ama sevgiye muhtaçtır . Sevgisiz hayat olmaz sevgisiz yaşanmaz seven birinin kötülük yaptığı nerde görülmüş işte bu yüzden dünyanın en güzel şeyi sevgi seven insan her zaman mutludur . Düşmanı olmaz zararı dokunmaz kendi halindedir. Çünkü seviyordur. Bu durumda hangi insan sevgisiz liği sever ki ?

 

Sevgi yaşanmışlık ister . Hemen olmaz zamanla seversin ayrıca sevgi paylaşmaktır. Aslında mühim olan sevgiyi en uygun kişiyle yaşayabilmektir.

Duyguları en iyi sevgiyle harekete geçirirsin zaten başka şekilde harekete geçmez ama vazgeçersek kaybederiz. O yüzden ne olursa olsun ne engel çıkarsa çıksın sevmelisin..

Kimin ne dediğine yada millete kulak asarak birşey kazanmayız bu yüzden sev sadece sev …

MOBİL CHAT

Evet evet iste sevgi tamda boyle anlatılır sevgili QkyaNus o kadar güzel bir konuya değindi ki etrafımızda şöyle bi bakalım hangi sohbet sunucusuna girsek herkes neredeyse seviyorum der sevgiden bahseder acaba kaç kişi bu sevgiyi yaşar ki ? Bilemiyorum mobil chat odalarında alışa gelmis cümlelerin kurulması ne kadar hayatlarına geçiyor ?

 

Elbette sohbet sunucularında tanışıp mobil chat ile birbirlerini sevdiğini söyleyen ve sonucunda evlilik ile devam eden aşıklar yok mu ? Tabiki var eğer sizlerde buna inanmak istiyorsanız huzurun adresinde mobil chat de sevgi odalarında sizleri bekliyor .


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 02 Aralık 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 1749 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!