MOBİL CHAT DE SEVGİ


MOBİL CHAT DE SEVGİ

SEVGİ

Hayatta öyle anlar vardır ki yolun sonuna yaklaştığımızı anlarız . Mesela trafik kazasında ölümden döndüğümüzde, belki çatışmanın arasında kaldığımız’da, belkide uçağın sarsılması işte bu anda ilk aklımıza gelen sevdiklerimiz değil midir?

 

Çok rahat ve relax olduğunuzu düşünün o kadar rahatsınız ki hareket etmek istemiyorsunuz peki ne kadar o pozisyonda

Kalabilirsiniz ki beş dakika, on dakika , bir saat ama en son hareket etmek isteyeceksiniz eğer etmezseniz de o rahatlık rahatsızlığa dönüşebilir.

 

Peki insanı bu kadar alternatiflere yönelten nedir ? Tabiki gerçek sevgi çünkü sevgi dereceye devreye girdiğinde tüm alternatifler anlam getirir gerçek sevgi hiç bir karşılık beklemeden yapılan fedakarlıktır ve sabretmeyi öğrenmektir.

 

En güzel örnek bakıma muhtaç insanlara bakan kişilerdir. Eşinizi yada sevgilinizi gerçekten seviyorsanız aldatmazsınız. Mesela belkide bu dünyada oluş sebebimiz ve amacımız sevgiyi bulmaktır. Tüm uğraş ve çabalarımız bundadır belki tıpkı Anka kuşu kaf dağının arkasında olanı bulmaya gidip dağlar ovalar aşıp en sonunda aradığı şeyin aslında kendisinde olmasıdır .

 

Sevgi zamansız mekânsız herşeyde heryerde olmalıdır. Hayvan , nesne yada mekan sevgi olmalı bir insanı mesela sevip güvenebilmeli. Sevgi olmasaydı insanlar tek de yaşardı ama sevgiye muhtaçtır . Sevgisiz hayat olmaz sevgisiz yaşanmaz seven birinin kötülük yaptığı nerde görülmüş işte bu yüzden dünyanın en güzel şeyi sevgi seven insan her zaman mutludur . Düşmanı olmaz zararı dokunmaz kendi halindedir. Çünkü seviyordur. Bu durumda hangi insan sevgisiz liği sever ki ?

 

Sevgi yaşanmışlık ister . Hemen olmaz zamanla seversin ayrıca sevgi paylaşmaktır. Aslında mühim olan sevgiyi en uygun kişiyle yaşayabilmektir.

Duyguları en iyi sevgiyle harekete geçirirsin zaten başka şekilde harekete geçmez ama vazgeçersek kaybederiz. O yüzden ne olursa olsun ne engel çıkarsa çıksın sevmelisin..

Kimin ne dediğine yada millete kulak asarak birşey kazanmayız bu yüzden sev sadece sev …

MOBİL CHAT

Evet evet iste sevgi tamda boyle anlatılır sevgili QkyaNus o kadar güzel bir konuya değindi ki etrafımızda şöyle bi bakalım hangi sohbet sunucusuna girsek herkes neredeyse seviyorum der sevgiden bahseder acaba kaç kişi bu sevgiyi yaşar ki ? Bilemiyorum mobil chat odalarında alışa gelmis cümlelerin kurulması ne kadar hayatlarına geçiyor ?

 

Elbette sohbet sunucularında tanışıp mobil chat ile birbirlerini sevdiğini söyleyen ve sonucunda evlilik ile devam eden aşıklar yok mu ? Tabiki var eğer sizlerde buna inanmak istiyorsanız huzurun adresinde mobil chat de sevgi odalarında sizleri bekliyor .


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 02 Aralık 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 1465 Defa

Etiketler:

9 Yorumlar
sander

Kaynanam yok.Guzel makale.Tebrikler

NoBLe

Qkyanus hanım efendi ağzınıza yüreğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

LuCy

QkyaNuS`um çok güzel anlatım olmuş Emeğine sağlık..

GoNuLSaYFaM

nekadar güzel olmuş bu paylaşım QkyaNus evet insan sevmeli ne olursa olsun sevmeli sevmenin gururuda olmaz engelide tebrik ediyorum harika gercekten

QkyaNus

Tskler arkadaşlar yorumlariniz icin NuR mm seninde yuregine saqlik cnm tskler .

sonst

Qkyanus Elinize saglik güzel olmus

sonst

NUR sizinde meginize saglik

HiraSu

Sevgi. Hayatımız boyunca arayıp da bulamadığımız.Tarifi zordur Sevginin.Onu bazen annemizin kucaklayısında.Bazen babamızın bir bakışında.Sevgi Kıymet bilmektir. Değer vermektir.sıkılmadan dinlemek Bıkmadan beklemektir.. Beklenti değil, anlayış sahibi olmaktır.sevgi şifadır sevgi güçtür.sevgi değişimin Mührüdü. QkyaNus mm yureqine sağlık.NuR mm emeğine sağlık.Hoscakalin.

Bir cevap bırakın.