chat odalari

KARIŞIK DUYGULAR


KARIŞIK DUYGULAR

Değerli arkadaşlar öncelikle merhabalar ..
Bazen insanlar yaşadığı duygular arasında karışıklık yaşar. Özellikle sohbet sunucularında yaşanan bazen gözümün gördüğü fakat dile getiremedigi yaşantılarından Örnek verecek olursak şayet
İki insan düşünün, biri erkek, diğeri bayan
Ve bu iki kişi aralarında yaşadıkları arkadaşlıktan öte bayanın duyguları ağır basarak yalvara yakara erkeğe zorla sevgili olma niyetinde lakin sonucu hüsran erkek sinirlenip kızınca üç günde başka erkeğin kollarına atan bayan ne kadar normal olabilir ki ve o erkeğinde sonuna dek güvenini sarsan bayanlara tepkili olması ne kadar da normal olur degilmi ?
Bazen insan en yakınındaki ne bile güvenemezken bazende en uzagina güvenebiliyor.
Bazen ise birine duygu olarak çok baglaniyorsun ama duygularını bastırmak zorunda kaliyorsun.
Biz ne ara duygularımiza yenik düştük hangi ara insanlara olan güvenimiz bitti.
Bazen online sohbet odalarında denk geliyorum şu sözlere bu kişi bana asla yanlış yapmaz . Bunu dedikten üç gün sonra ise aksine o kişi yanlış yapmış oluyor . Ve onun arkasında olan ben güvenirim asla yapmaz diyen artık kimseye güveni olmaz asla kendini bir müddet toparlayamaz.
Hepimiz ister istemez bunları yaşıyoruz .
Kendimden örnek vermemi isterseniz  başımdan geçen bir olayı anlatayım.
Vakti zamanında ilk sohbet sunucu chat odalarında arkadaşlık kurar iken çok değer verip bütün zamanimi harcadigim gecesiyle gunduzuyle telefonda konuşarak oyleki online sohbette bile chate doymadan yemeğimi yaparken evimi supururken kulaklık kulağımda ve o kişi ile dostluk kurup bana asla yanlış yapmaz dediğim dostum sanal alemde tek dost bildiğim insan idi . Ama ne kadar da yanlış düşünmüşüm meğerse benim bilgilerimden faydalanip kendini gelistirsin diye beni dost olarak kullanmış ve bu kişi erkek değil bayan hani iki insan birbirini anlar sonuçta ikimizde bayaniz duygularımızın nasıl olduğunu anlayacak derecedeyiz . Bazen şöyle derim  bayan ile dost olacağıma yanlız kalırım yanlizligi kendimle yaşarım bazen kabuguma çekilip kimsenin ama kimsenin o kabuğu bozmasini istemiyorum . Hani karışık duygular dedim ilk başta çok karışıklık yaşayıp bunların üstesinden gelmesini bilen insanlarında bulunduğu dostluk kavramının ne olduğunu anlayan ve bilen kişilerle aynı ortamda sohbet etmek beni mutlu ediyor .
Sizlerde eğer gerçekten dostluk ve arkadaşlık için sohbet sitesi ariyorsaniz .
Karışıklığın içinden çıkıp kafanızı dinlemek istiyorsanız emin olun huzurum.net ile huzurunuz olacak sizleri saygıyla anıyorum gitsin geçmiş gelsin geleceğim sloganı ile hizmet veriyoruz …


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 26 Temmuz 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 299 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!