chat odalari

KARIŞIK DÜŞÜNCELER


KARIŞIK DÜŞÜNCELER

Bazı geceler ansızın uyansın uyku tutmaz belki yaptıklarının vermiş olduğu pişmanlık..
Bazen özleyiş..bazen hasret..bazen de aradığınız huzuru bulamamaktır sebep..

İnsanlar neden huzur bulamaz hep boyle içini kemiren bir canavarın varlığı yuzunden mi ? Yoksa artik yeter dediğinde kimsenin yettim diyemeyisinden mi ? Kafam çok karışık bu aralar ne düşüneceğimi bilmiyorum. Neden diye soruyor gibisiniz

Nedeni de bilmiyorum belkide herkesi daha iyi anlıyorum biraz kendimden bahsetmek istiyorum sizlere ama kendimden bahsetmeye bile korkuyorum sanki birilerini kıracak mis gibi dusunuyorum sabah sabah bunu nerden de düşünüyorum.. diyorum ya yukarda ansızın gece uyanırsınız diye iste bugun oyle guzel bir uykuya dalmistim ki neden uyandım bilmiyorum.

Yillarca sanal sohbete  takılan biri olarak cogu vaktim sanaldan tanıştığım insanlarla geçiyor oyle ki cok deger verdiklerim de var vermediklerimde canimi istese al.buyur diyeceklerim de var selam verse selamını almaya acizlenecegim insanda var .

Annem hep derdi ki kizim eline bak bes parmagin beside bir mi ? Hayır derdim biri uzun biri kisa annemde derdi ki insanlarda oyledir iyi olan insanlar hep basariya zorluklarla ulasir basit ve kalbi kotu olanlar ise kaldıkları yolda ilerleyemezler diye nasihat ederdi simdi daha iyi anliyorum bu sozleri demekki oyle kolay kolay kimseye guvenmek olmazmis ..

Yada sevmek bu kadar basite alınamaz mis
Cok degistigimin farkindayim herkes de bunun farkında ama kimse beni boyle kabullenmek istemiyor.

Ve şöyle diyorum kendime ; ben beni bildim sen beni bilmesende olur , ben kendime geldim, sana gelmesemde olur, kendi kendime yeterim sana yetmesemde olur…


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 29 Ekim 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 507 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!