chat odalari

HUZUR TADINDA TANITIM


HUZUR TADINDA TANITIM

Değerli arkadaşlar öncelikle merhabalar..
Bugün biraz yazıma eğlence katıp kimseyi kırıp incitmeden huzur dolu bir yazı yazmak istedim .
Sanal sohbet sunucularında bir çok arkadaşlığa dostluğa imza atıldığını duyup görmüşüzdür. Sizlere de huzur dolu huzurum.net ailesini biraz kendi bakış açımdan anlatmak istiyorum .

Öncelikle bayanlardan başlayalım neden mi ? Huzurum.net adresinde hüküm bayanlarındir. Biz bayanlar neye elimizi atsak en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışırız .
Huzur dolu bir sohbet icinde olan ve hakliyi haksizi ayırt eden sabirlimi sabirli muhabbetine şeker katıp damakta tad bırakan sevgili MeLeK den başlayalim 1 yıla yaklaşık MeLeK tanırım nicki gibidir kendisi saf bir yüreğe sahip olduğunu bilirim her ne zorluk yaşarsa yaşasın hepsini atlatıp güçlü bir ruha sahip olduğunu belirtmek isterim.
MeCHuL ile olan dostlukları takdire şayan çünkü ne olursa olsun birbirlerini hep savunan ve bir o kadarda dostluklarini örnek gösterecek tek dost olduklarını diyebilirim aslında ne kadar güzel söz yazsam boştur bazen MeLek i kizdirmak için ” MeLeK tamamdir sıradaki gelsin ” desede MeCHuL inanıyorum ki MeLeK onun için çok değerli ve dostluklarının kuvveti ile birbirleri ile yaptıkları böyle ufak şakalar bizleri mutlu ediyor.

Sıra DuyGu ya gelecek olursa oda sanki biraz benim gibi kimse üzülmesin diye kendini bazen sessize alıp AsaF ile atışmaları şahsen benim hoşuma gidiyor bazende ciddiye alıyorum atismalarini ama birbirlerine takılırken olan ciddiyeti sizde görseniz sizde öyle düşünürsünüz. DuyGu nun arkadaşlığı çok başka insan onunla sohbet edince sıcakkanlı ve samimiyeti ile sanki ailemizden biriymiş hissini Vermesi insana huzur veriyor

CiLeK nickini görünce ilk başta olsada yesek dediklerimdendir . Her ne kadar CiLeK alerjim olsada ilk gördüğümde nickini gidip CiLeK alıp yemiştim ve o alerjiyi çekmek zorunda kalmıştım ama tadı süperdi 🙂 CiLeK benim Hatunumdur çok severim cokda saygideeger, bir o kadarda mukemmel biridir

GamzeLi mi yeni tanisamda tanışmamız efsane oldu onunla tanisirken benim gibi Erzurumlu olduğunu söyleyince semtleri saydigimda eminim bir akrabaligimizin olduğunu söyledi bu beni dahada heyecanlandırmıştı kendi hemşehrim yoksa akrabam olduğundan mıdır bilmiyorum.ama acaip sevdim kanım ısındı ileriki gunlerde daha iyi taniyacagima eminim

Gelelim sunucuda ki mükemmel insanların bir araya gelmesini sağlayan ve genel koordinatörü olan MeCHuL e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum
MeCHuL gercekten saygıyı sonuna kadar hak eden biri, dostluğu ve insanlığı ile sunucuda ki olan sohbeti muhabbeti herkes tarafından sevilen biridir. Onuda yaklaşık 1 seneyi aşmış bir süre zarfinda tanırım ne zaman yonelip MeCHuL ben geldim desem hoşgeldin bastacisin diyerek yanına almıştır iyide tanıdım dediğim nadir insanlardan biridir .

Sunucumuza sahiplik eden çok değerli AsaF a şükranlarımı sunuyorum gerçekten bir abi kardeşine nasıl sahip çıkıyorsa AsaF da bizlere karşı öyle bizleri kimseye ezdirmek istemeyen ve bizlere bu güzel ortamı MeCHuL ile beraber sırt sırta verip kurmaları bizlere huzur mutluluk veriyor.

Öyle birine sıra geldi ki ilk başta onu yanlış anlayıp CiLeK ile beraber korumak istediğimiz Duygu nun eski bir arkadaşı olduğunu öğrenince şahsen kendi adıma biraz mahcup olmuştum. Tabi sizler kim olduğunu tahmin edemiyorsunuz ama merakta da birakmicam xxx=çeto DuyGu için alicam dedi tek DuyGu mu alsa iyidi birde baktım yayında dj de oldu şuanda yönetim ekibine girerek bizleri mutlu ettiğinin altını çizmek isterim yaptığı o güzel yayinlari ile bizlere dinlettigi o güzel yayınından dolayı buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

Savci gerçekten çok mükemmel insan olduğuna inandığım ve gereken bütün desteği verip kendini sessize alanlardan biridir her ne kadar bana çırak desede patron olduğumu kabullenemediginden benimle bu sekilde sakalasmasi samimiyetinden kaynaklanıyor.

Üç şekerli karıştırılmış çayını isteyen sanki bir evin tek oğlu gibiymis havasini veren sevgili CaN her ne kadar seni sinir etsekte sende bizlerin bitmeyen çenesini çeken ve cekipde attığın noticelerle bizi senin kustugunu hissetmeyelim diye elinden gelen çabayı gostermen bize karşı olan saygın ve seviyen gercekten çok güzel bir davranış sanada teşekkür ediyorum .

daha fazla uzatarak sıkılmanızı istemeden atlayıp unuttuğum arkadaşlar merak etmeyin böyle sırayla sizleri anlatmak için kalem kağıdı elime alacağım inanın sizlerin samimiyeti dostluğu ve arkadaşlığın uzun süreli böyle devam etmesini umut ediyor ve sizleride huzur dolu seviye içerisinde muhabbetimize ortak olmanızı huzurum.net ailesi olarak paylaşmak istiyoruz .

Saygılarımla


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 20 Ağustos 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 610 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!