Eski Mynet Sohbet Odalarına Davet


Eski Mynet Sohbet Odalarına Davet

Selam aleyküm değerli mynet sohbet dostları, eskisiyle yenisiyle çok güzel günlerimizi geçirdiğimiz köklü bir sohbetten bahsediyorum. Tabi ki bunun yanı sıra çok da güzel dostluklar, aşklar ve bunun yanı sıra düşmanlıklar yaşanmıştır.

Öncelikle bende bir eski mynet kullanıcısı olarak sizlere daha iyi eskilerden bahsedebileceğimden emin olabilirsiniz. Ben daha çok #destan, #eflatun, #suguzeli, #papatyam, #formula, #türkü, #kirlioda, #cankiri, #yolcu ve #sohbet kanallarında takılmışlığım vardır.

En son olarak istanbul mynet kanalını almış ve ondan sonra bırakmıştım. Mynet_gençlik_ #Mynet_cinsellik, #Mynet_yetişkinler, #Mynet_+18, #Mynet_yaşlılar, #Mynet_evliler gibi de bir çok global kanallar bulunmaktaydı. Bu yüzden kendine has bir sistemi olduğu için daha farklı ve imtiyazlı gelmekteydi. Malesef kapatılma ile ilgili elimde hiçbir net bir bilgi yok. Daha fazla bilgi vermek isterdim, lakin benimde bildiklerim bu kadar. Sizlere diyebileceğim tek şey aramıza davetlisiniz.

Mynet Chat

Mynet denildiğinde aklımıza yıllardır sohbet serveriyle çok geniş bir hizmet veren eski en büyük CR serverlarından biri aklımıza geliyor. Fakat artık öyle değil elbette çünkü bu sistem unreal’e dönülmüş ve daha sonrada fazla durmaksızın kapatılmıştı.

Serverin kapatılmasının ardından çok büyük bir akın meydana geldi. Bütün sunucu sahipleri ve bu alemin webmasterları ne kadar boşta mynet ismiyle ilgili domain ve uzantısı var ise topladı. Kimisi çok güzelde işler çıkardı fakat uzun süre dayanamadı. Sebebi ise gerçekten kullanıcılarına değer verip vermemesiyle alakalıydı.

Şuan sadece 3 site görüyorum bununla ilgili hizmet vermekte olan ve piyasada dayanabilmekte olan, diğerlerinin ismi var kendileri yok.

Biz huzurum.net olarak sizlere daha çok mobil sohbet alanında hizmet vermekle birlikte mynet’in gerçek tadını da kullanıcılarımıza taddırmak niyetindeyiz. Az öz yönetimimiz ile karmaşıklığa yer vermeden huzurlu bir ortama artık çok kolay ulaşabilirsiniz.

Bunlar diyeceklerimin yarısı bile değil, sığmadı sayfaya aslında baştan başlamak lazım taşlamaya. Dostluk nerede biz oradayız uzun soluklu güzel arkadaşlıklara davet ediliyorsunuz. Sizlerden beklenenler:

*Seviyeli şekilde muhabbet etmeniz
*Sunucuya girişte bulunan kuralları okumanız
*Okuduğunuz kurallara uymanız
*Kuralları okuyup gülüp geçmeyiniz
*Her ismin ardında bir canlının olduğunu unutmamanız

Gerektiğini hatırlatmakla yükümlüyüz. Sizlerde bu sorumluluklarınızın farkına vararak diyolaglarınıza yön vermenizi beklemekteyiz.

Gelelim sonuca misyon olarak diğer sitelerden ve subdomainlerden farkımızı ön plana çıkaran özelliklerimizden bahsedeyim. Sadeliğe önem veren bir yönetim anlayışımız ile sizlerin karşısındayız. Diğer sub domain (yardımcı domain) çılgınlarından biri değiliz, tam aksine kullanıcılarına değer veren yararlı bilgi platformları oluşturma peşindeyiz. Sizde bu oluşumun bir parçası olmak istiyorsanız bize site sol sütununda yer alan sohbete giriş kısmından katılabilirsiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 14 Kasım 2022

Kategori: Chat Odaları

Görüntüleme: 575 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!