BİR FİNCAN KAHVENİN KIRK YIL HATIRI VARDIR


BİR FİNCAN KAHVENİN KIRK YIL HATIRI VARDIR

Değerli arkadaşlar öncelikle selamlar..
Bir kahvenin kırk yıl hatırı var.derler büyüklerimiz bunu büyüklerimiz neden? demişler diye hiç düşündünüz mü ?
Ben bu konuyu ele alırken bir kahve herkesle mi içilir yoksa insan dostu ile mi kahve içer diye düşünmedim değil . Çünkü bu söz sohbetten samimiyetten gelmektedir.
Mesela tanımadığın biri ile kahve içmenin bir manası olduğunu düşünmüyorum .

Örnek verecek olursam şayet sohbet sitelerinde, tanıştığım bir ablam vardı. yurtdışında yaşardı Türkiye ye gelince ilk işi benimle gorusmekti hayali geçen sene Ağustos ayında tamda benim doğum günümde o güzel ablam beni aradı. musaitmisin bir kahve içmeye dediğinde o kadar mutlu oldum ki elbette ,dedim. elbette hemen geliyorum yanına diyerek çantamı aldığım gibi yanına vardım .

İnanın o kahveyi kimle içsem,o sohbetin lezzetini sizlere anlatamam. Diyeceksiniz ki sohbet sunucusunda tanışmış olup ta yurtdışından bir kahve için Türkiye’ye nasıl gelir diye dostluk arkadaslik samimiyet böyle birşey işte ben o günden sonra anladım dostluğu arkadaşlığı kardeşliği dedim ki kendi kendime bundan sonra bu kahve herkesle içilmez sadece dost olduğun ve dostluğunu sürdürebilecegin insanla içmelisin.

İnsanlar bazen anlamazlar dostluğun kıymetini acaba kahvenin kerametimidir 40 yıl hatır bırakan yoksa o güzel dostluk mudur? Kahveyi icirten …

Değerli arkadaşlarım sizlerede tavsiyem şudur ki eğer bir sohbet sitesinde chat yaparak dostluğuna inandiginiz güvenliğiniz insanlar varsa yurtdışı’ nda bile olsa imkanınız varsa yada karşı tarafın imkanı varsa bir kahve ile hatir bırakınız.

Sizlerde dostluk kardeşlik samimiyet ve seviyeli bir sohbet içerisinde sanal sohbetin real hayata taşıyıp bir fincan kahve ile kırk yıl hatir saymak gibi bir ortama sahip olmak isterseniz bizler huzurum.net ailesi olarak sizleri bekliyoruz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 08 Ağustos 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 747 Defa

Etiketler:

3 Yorumlar
DeLaLoo

GuzeL makaLen için Tessekur ediyor tekrardan güzel yorumLar bekliyorum..

MeLeK

Bir kahvenın kırk yıl hatrı vardır buyrun sızde huzurum.net ailesine katılın kırk yılın hatrını yasayın bekleriz..

Zencefil

Dost her yerde ansızın hayatına girebilir zmaan mekan önemsiz chatta olmuş yada başka yerde önemli olan içten samimi güzel sohbet gerisi geliyor kendiliginden Kahveye gelirsek kahve bahane derler yaaa öle dostlar olmalı hayatımızda sana kahveye geliyorum diye ansızın gelmeli velhasıl gönlünden gönlüne dokunan dostu bulmak

Bir cevap bırakın.