Bana Aşkı Anlat


Bana Aşkı Anlat

Bana Aşkı Anlat… Eski zamanlarda aşklar ne kadar güzelmiş.Büyüklerimden duyduğum o güzel aşk hikayeleri yaşamımızın şu zamanında hiç te benzemiyor o masum,saf aşıkların hikayelerine.Aşkın tanımı ne kadar zordur .Aşk denilince insanın kendi içerisinde bir sürü kelimeyi çağrıştırdığı fakat dışa vurmada kelimelere sığdıramadığı bu derin duygunun insanı ne kadar mutlu ettiğini biliyoruz.Peki aşk sadece mutlu mu eder?

Bence aşk zor olmalı zor olmalı ki adı aşk olsun şu zamanda aşkın gösterimi basit olmamalı bu kadar .

Aşk inanmaktır, mücadele etmektir mantığına aykırı katettiğin yolun sonunu düşünmeden hareket etmektir.Bakıyoruz şu zamanda herkes aşk hakkında kolayca yorum yapabiliyor fikrini söyleyebiliyor ama bence aşk sessiz olandır kelimelere sığdırılmazki aşk.

Bana Aşkı Anlat….. Aşkın tanımını yapmam gerekirse bir kaç cümlede ; aşk, herkesin basitçe yorum yapabildiği iki günlük ilişkilerin adına aşk denildiği fakat zorluğunu,acısını,hüznünü,sevincini bile tatmadığı bu duygunun aslında gerçek aşkın anlamını bilmediklerinin kanıtıdır.

Aşkı bilenin ise acı çektiği tek bir duygunun kişiye o kadar zorluk çıkardığının bilincinde olup acı,hüzün,ayrılık,pişmanlık,çaresizlik,mutluluk duygularını aynı anda yaşayıp sadece kişinimnkendi içinde olan sessizliğinin çığlığıdır aşk.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 395 Defa

Etiketler:

6 Yorumlar
Zeyno

Kaliteli sohbetin çok güzel aşkların yaşandığı tek adres Huzurum.net

Azra

Huzur mutluluk var burda

DertLi

Sade ve güzel bir anlatım, üzerine söz söylenemez...

HoLigaN

Huzurla aşkın birlestigi nokta...

Esc

Güzel dostlukların kurulduğu ender yerlerden biri..

OceaN

Selamlar buraya gelen arkadaslar memnun kalacağindan eminim huzur dolu sohbetin tek adresi ve insanına göre insan olan kişiler vardır ....

Bir cevap bırakın.