chat odalari

AŞK VE SOHBET


AŞK VE SOHBET

AŞK VE SOHBET

Aşk denilince aslında herkez kafasındaki şeyleri söyler net bir açıklaması yoktur.Bu yuzden merak edilir.Asla göründüğü gibi değildir ve aşk’ın asıl yüzü bambaşkadır.

 

Herkesin aşka yorumu olduğu gibi tabiki benimde var. Bana göre;kalp çarpıntısı,heyecanlanmak,utanmak,dizlerinin bağının çözülmesi,kızmak,küsmek açıkçası tüm duyguları yaşadığın şey değilmidir aşk? Nerden ve ne zaman geliceğini bilemezsin.

 

Bazen hiç ummadığın zamanda ummadığın biri çıkar karşına. İşte bilim adamlarının dahi açıklamakta zorlandığı şey budur.Kimisi ilk görüşte aşık olur kimisi arar durur.

 

Sizce bu aşk’ı başlatan “şey” nedir? Yani sadece karşı tarafın çekiciliği,yakışıklılığı,güzelliğimi etkiler seni?Yada boyu posu mu?

Herşey dış görünüşmüdür sizce?

Bence değildir.Bazen sadece sana özel olduğunu anladığın bakışlarına,bazende sana özel olan gülüşüne aşık olursun.

 

Aslında herşey ilk görüşte başlar.Mesela gülerken kısılan gözlerini ilk gördüğünde yada sinirlendiğinde çatan kaşlarını,utandığında kaçıran gözlerini bunların hepsi özeldir. Peki ya herkez aynımı yaşar? Hayır herkez farklı yaşar mesela bazıları ciddi yaşar aşkını,bazıları neşeli,bazıları yoğun,bazıları uzak aslında bunun sebebi herkezin hayatında aldığı yol değilmidir?

 

Bazıları aşkı anlayamaz hatta çoğumuz kafayımı yedim hastamıyım diye sorgular kendini oysaki AŞK’tır Q. Aşk denilen bu şey tarifsizdir.Bazen zordur kavuşamazsın bazende bi okadar kolay aslında tüm herşey doğru kişiyi bulmakla başlıyor.

2 farklı insan hayatta önümüze ne çıkarsa çıksın beraber Level atlayabiliceğimiz Q kişi. Herşeyin bedeli yokmudur bu dünyada… Tabiki var!

Bu bedeli ödeyeceksiniz,katlanacaksınız gerekirse çekiceksiniz çünkü bu değilmidir herşeye rağmen aşık olmak? Sabır olduğu sürece kavuşur seven Aşk’ın önüne istesenizde set koyamazsınız. Yeterki doğru zamanda, doğru kişiyle, doğru yerde olun ve inanın.İnanan birinin yapamiyacaği şey yoktur…!

 

 

Evet aşk ve sevgi boyle bişey bizler sohbet sitelerinde mobil sohbet odalarına girdiğimizde gordugumuz aşkları örnek gösterelim öyle ki sohbet ederek aşık olabilir mi insan ? Sanki evet olabilir dediğinizi duyar gibiyim bulunduğumuz sohbet sitesinde elbette birbirine aşık olup hatta ve hatta evliliğe bile uzanan aşklara şahitlik etmisizdir .sizlerde şahit olmak isterseniz bekleriz..


Yazar: NuR

Yayınlanma Tarihi: 22 Kasım 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 1528 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!