chat odalari

AŞK MI? DOSTLUK MU?


AŞK MI? DOSTLUK MU?

AŞK MI? DOSTLUK MU?

Degerli arkadaşlar öncelikle selamlar ..
Sizlere bir mikrofon uzatilsa aşk mı? Dostluk mu? Diye sorulsa ne cevap verirdiniz?
Şahsen bana birisi bu soruyu soracak olsa öncelikle dostluk derdim .  Dostluk herşeyin başlangıcıdır Dostluk ile başlayan aşkların baki kalacağına inanırım öncelikle insan birini Tanır tanıdıkça dostluk kurulur dostluk oldukça da güven artar ve kesinlikle aşk kaçınılmaz olur.
Sohbet sunucularında ki dostluğa inancınız nedir ? Chat odalarında geçen güzel kelimeler  ve aşka inanmis gibi yapan kişiler gerçekten aşkı biliyorlarmi merak ediyorum .
İnsanlar için dostluk,arkadaşlık, sevgi ve sevgiyle gelen muhabbeti online sohbet odalarında sonuna kadar yaşıyor.
İlk sohbet sunucularında chat yapmaya başladığım dönemlerde, bana farklı gelen bu dostluk kavramı, zamanla farklılığını korudu. Bazı sohbet sunucularında yapılan chatler, insanı rahatsız ederken, bazı chat odalarında ki, sohbet,insanı mutlu etmeye yeter.
Etrafımızda bulunan kişilerin,dostluk istatistiklerine ,bakınca arastirmalarim sonucu, gerçekten dost olan kişilerin birbirinden kopamadigini gördüm .
Sizlere sürekli dostluktan bahsediyorum. Sanki bana senin sohbet sunucusunda dostun olmadı mı? Sorusunu duyar gibiyim elbette zaman zaman dostum sandığım insanların elleri ile sırtımı sivazlayip en iyi nereden vururuz diye yer aramak için dost gorunduklerini biliyorum. Bu yüzden de çoğu dostluktan maalesef uzak kalıyorum ama emin olabilirsiniz ki bir elimdeki parmakların sayısını geçmeyecek ama milyonlara bedel olacak dostlarım var elbette 🙂 olmaması anormal çünkü sohbet sunucusunda online chat yaparken ister istemez insanlarla muhatap olup bir arkadaşlık kurduktan sonra dostluğa yönelik oluyor . İnsan evresinde beyninde geliştirdiği insanlık anlaşmaları sayesinde sanal bile olsa bunu dostluğa taşıyıp Real hayatin içine alabiliyoruz.
Sizlerinde fikirleri şahsen kendi adıma merka ediyorum. Ve yukarıda sorduğum sorulara cevap vermenizi istiyorum . Çünkü sizlerden aldığımız fikirlerle sohbet sunucunuzun chat odalarında oluşan kaliteyi sizler sayesinde başarıyoruz .  Bir online sohbette kalite, seviye , saygı, hoşgörü, olmazsa olmazdır .
Kalite asla tesaduf değildir. insanın kendisi oluşturur kaliteli ortamda chat yapmak isterseniz huzurum.net sizlerle.. Güzel dostlukların tek  adresi.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 24 Temmuz 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 358 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

error: Content is protected !!